TEPOVANIE, ČISTIACE A UPRATOVACIE SLUŽBY, HYGIENICKÝ SERVIS
TEL: 0915 705 938

Upratovanie a hygienický servis

Prostredníctvom našej sesterskej firmy LUXINA s.r.o. zabezpečujeme upratovacie služby pre firemných zákazníkov a inštitúcie. Zameriavame sa na pravidelné upratovanie administratívnych priestorov a obchodných priestorov. Pracujeme v čase, ktorý najviac vyhovuje našim zákazníkom, aby nebol narušený chod prevádzky. Používame veľmi účinné a v prírode odbúrateľné prostriedky určené pre profesionálov. Naši pracovníci sú veľmi dôslední a precízni pri vykonávaní svojej práce. Vaša spokojnosť a dôvera je pre nás prvoradá a výkon upratovacích prác pravidelne kontrolujeme a pri prípadných nedostatkoch okamžite riešime ich nápravu. Odbremeňte sa od zabezpečovania čistoty vo vašej prevádzke a zverte ho nám. Zabezpečíme všetko od nákupu čistiacich prostriedkov a pomôcok na upratovanie až po samotnú realizáciu upratovacích prác. Tak isto sme schopní zabezpečiť i pravidelné dopĺňanie hygienického sortimentu ako sú mydlá, papierové utierky, toaletný papier a sitká do pisoárov.

K našim činnostiam patrí i predaj profesionálnych čistiacich prostriedkov rady CLEAMEN a bytovej chémie rady KRYSTAL s vlastným rozvozom objednaného sortimentu.

Ako funguje spolupráca?

V prípade Vášho záujmu Vám pripravíme na základe osobnej obhliadky a vzájomnej konzultácie najlepšie riešenie čistoty vo vašej prevádzke. Na základe Vašej požiadavky upratovania Vám navrhneme presné úkony upratovacích prác podľa toho, či budú vykonávané denne, týždenne, mesačne alebo v periodicite, ktorú si sami zvolíte. Náš pracovník bude následne vykonávať upratovanie vo vopred dohodnutých hodinách a dňoch. Platba za naše služby bude fakturovaná mesačne vopred dohodnutou sumou. Vaša dôvera a spokojnosť je pre nás na prvom mieste, preto sme ochotní načúvať Vašim požiadavkám a do bodky ich naplniť. Zachovanie mlčanlivosti o interných záležitostiach Vašej firmy alebo súkromia Vašej domácnosti s ktorými prídeme do kontaktu je pre nás samozrejmosťou a povinnosťou. Spoluprácou s nami Vám ušetríme čas, peniaze a námahu so zabezpečovaním upratovania. Venujte sa svojmu biznisu, prípadne zmysluplnejšie využívajte svoj voľný čas a upratovanie nechajte na nás. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu.

 

Upratovanie (upratovacie služby):

 • utieranie prachu zo stolov nábytku, parapet a ostatných častí interiéru, impregnácia ochranným prostriedkom
 • zametanie a umývanie podláh
 • vysávanie kobercov
 • čistenie a dezinfekcia sanity a sociálnych priestorov
 • čistenie dverí a dezinfekcia kľučiek
 • umývanie a leštenie zrkadiel a presklených plôch
 • umývanie okien
 • odstraňovanie pavučín
 • tepovanie kobercov a čalúnenia
 • mnohé ďalšie úkony podľa želania a potrieb zákazníka (vypratanie, umytie a dezinfekcia chladničky, dôkladné vyčistenie kuchynskej linky, sporáka, vyhrievacích a svetelných telies a pod.)

 

Hygienický servis:

 • dopĺňanie hygienického sortimentu (mydlá, papierové utierky, toaletný papier, mycie pasty na ruky, sitká do pisoárov, vrecia na odpadky a pod.)
 • dodávka a montáž zásobníkov na papierové utierky, toaletný papier a tekuté mydlo.
 • Predaj pisoárových sitok a čistiacich prostriedkov:

 

Upratovacie služby zabezpečujeme v mestách Myjava, Trnava, Brezová pod Bradlom, Stará Turá a v ich okolí.
 

Chcete pre nás pracovať?

Ak si chcete privyrobiť a máte záujem pracovať pre niektorú z našich firiem, vyplňte dotazník v sekcii: Ponuka práce.

My sa Vám ozveme.

Rýchly kontakt

Ak si chcete objednať naše služby, alebo máte záujem o bližšie informácie, kontaktujte nás.
 • Telefón: 0915 705 938
Nachádzate sa tu: Hlavná stránka Upratovanie a hygienický servis