TEPOVANIE, ČISTIACE A UPRATOVACIE SLUŽBY, HYGIENICKÝ SERVIS
TEL: 0915 705 938

Čistiace a tepovacie služby

 

  • Tepovanie sedacích súprav, tepovanie sedačiek, kresiel, taburetiek
  • Tepovanie kobercov (plošných i kusových)
  • Tepovanie matracov, tepovanie postelí a váľand
  • Tepovanie stoličiek, tepovanie rohových lavíc
  • Čistenie a tepovanie interiérov automobilov
  • Čistenie koženého nábytku
  • Čistenie kožených interiérov automobilov

TEPOVANIE (extrakčné čistenie)

Čistenie čalúnenia a kobercov prebieha extrakčnou metódou. Je to najúčinnejšia metóda čistenia čalúnenia a kobercov vôbec. Jedná sa o tzv. ,čistenie na mokro“ pri ktorom sa čistená plocha vyčistí do hĺbky vlákien. Po tepovaní z čisteného povrchu dôkladne odsajeme všetku zostatkovú vodu, aby sme znížili dobu schnutia na minimum. Vyčistený povrch nezostáva premáčaný, ale iba mierne vlhký. Doba schnutia je individuálna a závisí od teploty a vlhkosti miestnosti a od typu čisteného povrchu. Z našej praxe vieme, že povrch je úplne suchý po 4 až 12 hodinách. Pred čistením je potrebné koberce povysávať od hrubších nečistôt.

Tepovanie sedacích súprav

Tepujeme a čistíme všetky druhy sedacích súprav.  Áno, i tie o ktorých Vám predajca Vašej sedačky nahovoril, že sa nemôžu čistiť strojovo, ale iba hubkou alebo handričkou a bežným saponátom , čo nie je veľmi šťastné riešenie . Dôverujte nám a verte, že o čistení sedačiek vieme viac ako ich predajca. Vašu sedačku zbavíme nevzhľadných fľakov a vyčistíme i usadené nečistoty, roztoče a prach uložené v hĺbke sedačky. Presvedčte sa a uvidíte sami :).

Tepovanie kobercov

Rovnakú starostlivosť ako sedačkám venujeme i kobercom. Farby koberca opäť ,,ožijú“ a koberec bude krásne nadýchaný a voňavý. Čistíme i koberce s vysokým vlasom (Shaggy), avšak dĺžka vlasu nesmie prekročiť 3 cm.

Tepovanie stoličiek a kuchynských lavíc

Na čalúnenom nábytku v kuchyni nájdete všetky možné druhy nečistôt a mastnoty. Ak sa Vaša stolička až priveľmi leskne je čas ju zbaviť mastného povlaku, ktorý sa na nej časom usadil :).
 
Tepovanie matracov

Matrace bývajú doslova živnou pôdou pre alergény akými sú prachové roztoče. V noci im vytvárame perfektné podmienky pre život. Matrac  im počas nášho spánku pekne zahrievame a prirodzeným potením vytvárame ideálne prostredie (teplo a vlhko) pre ich ďalšie množenie. My Vám s týmito ,,kamošmi“ pomôžeme a hĺbkovým tepovaním Vás ich zbavíme na niekoľko mesiacov. Niektoré typy bielych matracov dokážeme i vybieliť od prípadných škvŕn od moču a potu. Nezanedbajte hĺbkové čistenie matraca aj keď navonok vyzerá čistý (veď meníme posteľnú bielizeň a vysávame ho), znie častý argument, prečo vlastne netreba matrac  tepovať. ,,Kamoši“ tam však v hĺbke stále číhajú :)...

Tepovanie interiérov automobilov

Svoje miesto v našich službách má i služba -  čistenie interiérov áut.  Interiér Vášho štvorkolesového tátoša dokážeme  vyčistiť kompletne i po častiach. Pri kompletke dbáme na každý detail a okrem čalúnenia a koberčekov Vám vyčistíme a ošetríme i vnútorné plasty, umyjeme okná z vnútra a taktiež umyjeme i prahy a rámy dverí. Ak máte veľa času a plasty, okná a rámy si vyčistíte sami, môžeme Vám vyčistiť len čalúnené časti auta ako sú sedadlá, podlahy, kufor, tapacírung na dverách, príp. strop. Jednotlivé varianty čistenia nájdete v našom prehľadnom cenníku. Služba čistenie interiérov áut je sezónna záležitosť. Autá čistíme v období cca od Apríla do konca Septembra.

Tepovanie detských autosedačiek

V talóne máme pripravenú  službu aj pre našich drobcov. Ak sa Vám nechce poťah sedačky vyzliekať, oprať a zase navliekať naspäť alebo sa ani vyzliecť nedá, táto služba je presne pre Vás. Drobci ľúbia v aute papať a autosedačky podľa toho aj vyzerajú. Našťastie sme tu my a stopám po jogurtoch, chrumkách a keksíkoch nedáme žiadnu šancu a odstránime ich. bodka


ČISTENIE KOŽENÉHO NÁBYTKU A KOŽENÝCH INTERIÉROV AUTOMOBILOV

V rámci našich služieb poskytujeme i čistenie koženého nábytku a kožených interiérov automobilov. Koža je ušľachtilý, prírodný materiál, preto je potrebné sa o ňu príkladne starať. Kožený nábytok dôkladne očistíme špeciálnymi prípravkami na kožu a následne ju ošetríme ochranným prostriedkom tvoreným zmesou olejov a voskov, ktoré zabezpečia , aby koža zostala vyživená, vláčna a odolná voči popraskaniu. Pre zabezpečenie koženej sedačky v dobrej kondícii na mnoho rokov je potrebné vykonávať čistenie a následnú aplikáciu ochrannej vrstvy aspoň 2 x do roka.Služby vykonávame pre súkromné osoby (byty, domy), ako aj pre firmy a inštitúcie (kancelárske a obchodné priestory, penzióny, hotely, ubytovne, školy, škôlky, úrady, zariadenia pre seniorov, domy sociálnych služieb, wellness centrá, erotické salóny, iné priestory).
NAŠE SLUŽBY SÚ JEDNODUCHO PRE VŠETKÝCH!

Tepovanie vykonávame v okresoch Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Trnava, Senica, Piešťany, Hlohovec, Galanta, Pezinok, Senec. Kompletný zoznam obcí spolu s vyčíslením dopravných nákladov nájdete v sekcii Kde pôsobíme.

 

Pozrite si súvisiace odkazy...
Kde pôsobíme (lokality v ktorých tepujeme a umývame okná)
Cenník tepovania
Cenník čistenia koženého nábytku a poťahov
Prečo a ako často tepovať?

Chcete pre nás pracovať?

Ak si chcete privyrobiť a máte záujem pracovať pre niektorú z našich firiem, vyplňte dotazník v sekcii: Ponuka práce.

My sa Vám ozveme.

Rýchly kontakt

Ak si chcete objednať naše služby, alebo máte záujem o bližšie informácie, kontaktujte nás.
  • Telefón: 0915 705 938
Nachádzate sa tu: Hlavná stránka TEPOVANIE, ČISTENIE KOŽE Tepovacie služby