TEPOVANIE, ČISTIACE A UPRATOVACIE SLUŽBY, HYGIENICKÝ SERVIS
TEL: 0915 705 938

O nás

Erik Holčík, Luxa-tep - tepovanie a umývanie okien

Mgr. Erik Holčík, Luxa - tep

,,Narodili sme sa“ z čistej lásky v roku 2005. Boli sme predurčení vytvárať krajší svet vďaka naším čistiacim službám. Hnaní túžbou a odhodlaním sme prešli dlhú 13 ročnú cestu, aby sme nazbierané skúsenosti premietli do kvality našej práce a vytvorili tak služby s puncom POCTIVÉ. Nebudeme Vás zaťažovať rečami o tom akým spôsobom a akou technikou vykonávame naše služby, aké druhy roztočov a nečistôt existujú a pod. To nie je podstatné. Dôležité sú pre Vás výsledky našej práce, férový prístup, seriózne a priateľské jednanie. Chceme Vám hlavne povedať, že naša práca nás nesmierne baví. Je našou obživou, koníčkom a poslaním. Ak robíte niečo zo srdca, výsledky sa dostavia a to je i náš prípad. Budeme veľmi radi ak sa na nás s dôverou obrátite a my Vám sľubujeme, že výsledok čistenia Vás poteší rovnako ako nás, pretože našou prioritou je spokojný zákazník, ktorý rád opakovane využije naše služby znova.

Riadime sa filozofiou, že "rovnaká služba vykonávaná rôznymi subjektmi nemá v konečnom dôsledku ten istý výsledok". Inak povedané, našim individuálnym a precíznym prístupom k vykonávaným službám sa snažíme dosiahnuť čo najlepší výsledok čistenia pre maximálnu spokojnosť zákazníka a tým sa odlíšiť a vyniknúť od konkurencie.
A prečo si vybrať práve nás? Máme jednu obrovskú výhodu a pridanú hodnotu voči ostatným poskytovateľom podobných služieb. Akú? Rád Vám zodpoviem pri osobnom stretnutí.
Ďakujeme za Vašu dôveru.
                                                Za tím čistiacich služieb
                                                                                         Erik Holčík 

Služby vykonávame pre súkromné osoby (byty, domy) ako aj pre firmy a inštitúcie (kancelárske a obchodné priestory, penzióny, hotely, ubytovne, školy, škôlky, úrady, zariadenia pre seniorov, domy sociálnych služieb, wellness centrá, erotické salóny, iné priestory). NAŠE SLUŽBY SÚ JEDNODUCHO PRE VŠETKÝCH!

Medzi služby firmy Mgr. Erik Holčík, Luxa - tep patrí TEPOVANIE čalúnenia a kobercov. Tepujeme v okresoch Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Trnava, Senica, Piešťany, Hlohovec, Galanta, Pezinok, Senec. Kompletný zoznam obcí spolu s vyčíslením dopravných nákladov nájdete v sekcii: Kde pôsobíme.

Viac o službách firmy Mgr. Erik Holčík, Luxa - tep nájdete v sekciách:
Tepovanie
Kde pôsobíme (lokality v ktorých tepujeme a umývame okná)
Cenník tepovania
Cenník čistenia koženého nábytku a poťahov
Prečo a ako často tepovať?

 


 

Luxina s.r.o. - upratovanie a hygienický servis

Luxina s.r.o.

Sesterská firma Luxina s.r.o. zabezpečuje upratovacie služby pre firmy a inštitúcie. Zameriava sa na pravidelné upratovanie administratívnych priestorov a obchodných priestorov. Pracujeme v čase, ktorý najviac vyhovuje našim zákazníkom, aby nebol narušený chod prevádzky. Používame veľmi účinné a v prírode odbúrateľné prostriedky určené pre profesionálov. Naši pracovníci sú veľmi dôslední a precízni pri vykonávaní svojej práce. Vaša spokojnosť a dôvera je pre nás prvoradá a výkon upratovacích prác pravidelne kontrolujeme a pri prípadných nedostatkoch okamžite riešime ich nápravu. Odbremeňte sa od zabezpečovania čistoty vo vašej prevádzke a zverte ho nám. Zabezpečíme všetko od nákupu čistiacich prostriedkov a pomôcok na upratovanie až po samotnú realizáciu upratovacích prác. Tak isto sme schopní zabezpečiť i pravidelné dopĺňanie hygienického sortimentu ako sú mydlá, papierové utierky, toaletný papier a sitká do pisoárov.

Tak isto sa venujeme predaju profesionálnych čistiacich prostriedkov rady CLEAMEN a bytovej chémie rady KRYSTAL od výrobcu firmy CORMEN s.r.o. s vlastným rozvozom objednaného sortimentu.

Upratovacie služby zabezpečujeme v Myjave, Trnave a okolí.

Viac o službách firmy Luxina s.r.o. nájdete v sekcii:
Upratovanie a hygienický servis

Chcete pre nás pracovať?

Ak si chcete privyrobiť a máte záujem pracovať pre niektorú z našich firiem, vyplňte dotazník v sekcii: Ponuka práce.

My sa Vám ozveme.

Rýchly kontakt

Ak si chcete objednať naše služby, alebo máte záujem o bližšie informácie, kontaktujte nás.
  • Telefón: 0915 705 938
Nachádzate sa tu: Hlavná stránka O nás