TEPOVANIE, ČISTIACE A UPRATOVACIE SLUŽBY, HYGIENICKÝ SERVIS
TEL: 0915 705 938

OSLAVUJEME 13 ROKOV

Ahojte priatelia, tento rok oslavujeme už naše 13. narodeniny. Vážime si Vašu priazeň a preto sme v mesiaci Máj pripravili pre Vás akciu. Ak si dáte u nás kompletne vyčistiť auto v najvyššom variante D, máte u nás vyčistenie detskej autosedačky grátis. Akcia platí pre objednávky uskutočnené v mesiaci Máj. Ďakujeme za Vašu dôveru. Na zdravie! :)

TÝŽDEŇ BEZPLATNEJ DOPRAVY

V mesiaci Február máme pre Vás pripravenú akciu.  Ak si naše služby objednáte v týždni od 19.2.2018 – 23.02.2018 nebude Vám k cene tepovania prirátaná cena  za dopravu k Vám. Zoznam miest a obcí, v ktorých poskytujeme naše služby nájdete na našej webovej stránke www.cistiace-sluzby.sk v sekcii Kde pôsobíme. Minimálna cena objednávky pre túto akciu je 30 eur. Tešíme sa na Vaše zavolanie.
 
                                                                                                               Tím Luxa - tep

Vianoce 2017

Chceme sa Vám pripomenúť so včasnou objednávkou našich služieb a nenechávať to na poslednú chvíľu, pretože čím bližšie budú vianoce, tým ťažšie budeme pre Vás hľadať voľný termín. Pokiaľ plánujete využiť naše služby pred vianocami, odporúčame tak urobiť už v Novembri a máte v predvianočnom zhone o starosť menej.

NOVÁ SLUŽBA - ČISTENIE KOŽE

Koncom minulého roka sme avizovali, že pribudne nová služba. Je ňou ČISTENIE KOŽENÝCH SEDAČIEK A INTERIÉROV AUTOMOBILOV. S našou novou technológiou vyčistíme kožu do hĺbky pórov a následne ošetríme krémom na kožu, aby ostala pekná a vláčna. Využite našu uvítaciu akciu, kedy Vám kožené sedačky v aute vyčistíme za cenu čalúnených látkou. Akcia trvá do 30.06.2017. Tešíme sa na Vaše zavolanie.


Tým Luxa - tep

Chcete pre nás pracovať?

Ak si chcete privyrobiť a máte záujem pracovať pre niektorú z našich firiem, vyplňte dotazník v sekcii: Ponuka práce.

My sa Vám ozveme.

Rýchly kontakt

Ak si chcete objednať naše služby, alebo máte záujem o bližšie informácie, kontaktujte nás.
  • Telefón: 0915 705 938
Nachádzate sa tu: Hlavná stránka Novinky